Alt-Text

Sukces kawy wymaga pasji.

Jesteśmy Państwa partnerem.

Dowiedz się więcej

Witamy w Melitta Professional

Pasja picia kawy od 1908 roku. Oraz perfekcyjnie dostosowane rozwiązania dla pełnego sukcesu kawy naszych partnerów na rynku detalicznym. Nie chcemy być zadowoleni z pierwszego lepszego rozwiązania, lecz rozwijać się coraz bardziej, zawsze robić coś lepiej. Obojętnie, czy chodzi o perfekcyjne wypalanie, najbardziej innowacyjną jednostkę zaparzającą, obsługę techniczną czy rozwiązania cyfrowe. To jest Melitta Professional. W tym miejscu mogą Państwo odkryć, co możemy dla Państwa zrobić. Nasze rozległe kompetencje w zakresie ekspresów do kawy, kawy, obsługi klientów, rozwiązań cyfrowych i finansowania wspierają Państwa zgodnie z Państwa potrzebami.

Nasze portfolio dla Państwa całościowego rozwiązania

#YourCoffeeBusinessSolution

Właściwe rozwiązanie dla każdego rodzaju zastosowania

Restauracje i hotele

Hotel, restauracja, bar, kawiarnia, bar kawowy, gospoda ... - pełna obsługa lub samoobsługa, wykwitnie lub szybko, cool lub casual: Doradzimy Państwu na miejscu i znajdziemy rozwiązanie, które będzie pasowało do Państwa gastronomii. Całościowo, zawsze dokładne dopasowanie do Państwa potrzeb. Obojętnie, czy chodzi o najlepsze wypalenie, perfekcyjną jednostkę zaparzającą, obsługę techniczną, rozwiązania cyfrowe lub odpowiednie możliwości finansowania.

Dowiedz się więcej

Wspólne lokale gastronomiczne i catering

Trwała, czasowa lub jednorazowa gastronomiczna obecność na stołówkach, w kafeteriach, barach kawowych i salonach kawowych stanowi najwyższe wymagania dla oferty kawy. Duże ilości świeżej kawy muszą być przygotowane w krótkim czasie, a oferta musi być odpowiednia dla najróżniejszych smakoszy kawy. Jakie jest Państwa wyzwanie? Cieszymy sie, że możemy zachwycić Państwa i Państwa gości naszymi rozwiązaniami umożliwiającymi różnorodne sposoby delektowania się kawą.

Dowiedz się więcej

Piekarnia, kawiarnia i mały sklep

U piekarza, w kiosku, w małym sklepie lub na stacji benzynowej - ""Kawa w biegu"" stała się ważnym elementem naszej jakości życia. Kawa zyskała prawie status kultu, musi być szybka i do tego musi być mimo to czymś szczególnym, przyjemnością, na którą można sobie pozwolić będąc w biegu. Jeśli jakość się zgadza, kawa w sklepach jest dodatkowym atrakcyjnym biznesem.

Dowiedz się więcej

Work & Office

Małe ziarna, duże działanie: kawa może smakować dużo lepiej niż "tylko" dobrze. Czy to na zebraniach, czy na niewymuszonych spotkaniach w barze kawowym - przy smacznym ciepłym napoju powstają kreatywne momenty. Rozpieszcz swoich pracowników i klientów naszymi specjalnie opracowanymi rozwiązaniami delektowania się kawą według własnych potrzeb.

Dowiedz się więcej

Jakość - i gdzie ona powstaje

W siedzibie założycielskiej Melitta w Minden zorganizowaliśmy na nowo logistykę i produkcję. Sprawdź tutaj etapy konstruowania naszych ekspresów do kawy. Dowiedz się więcej

Długoterminowe myślenie. Trwałe działanie

Zobowiązania i szanse: Jesteśmy przekonani o tym, że długoterminowo skuteczna ekonomia jest możliwa tylko w zgodzie z ekologicznym i społecznym interesem. Dowiedz się więcej.

Wyszukiwanie ekspresu Melitta®

Czego Państwo poszukują? Filtrowana kawa czy kawowa specjalność? Samoobsługa czy serwis? Ze świeżym mlekiem czy bez mleka? Prosimy ustalić priorytety i znaleźć odpowiedni ekspres do Państwa potrzeb..

Znajdź ekspres do kawy

Jesteśmy dla Państwa

Tutaj uzyskają Państwo pomoc: stacjonarnie, telefonicznie i internetowo

Alt-Text

Melitta Professional Coffee Solutions Poland sp. z o.o.

ul Poloneza 93, Parter
02-826 Warszawa

E-Mail: professional@melitta.pl

Alt-Text

Terminarz

Dla handlowców i projektantów branżowych: prospekty, karty i dalsze informacje dotyczące naszej oferty.